• Wpisów:115
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 17:07
  • Licznik odwiedzin:32 262 / 1600 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
#23 Noc w muzeum (2006)
Nowo zatrudniony strażnik w Muzeum Historii Naturalnej odkrywa, że starożytna klątwa przywraca każdej nocy eksponaty do życia.
 

 
#22 Hansel i Gretel: Łowcy czarownic (2013)
Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dorośli i trudnią się polowaniami na czarownice.
 

 
#21 Speed: Niebezpieczna prędkość (1994)
Terrorysta podkłada pod autobus bombę, która eksploduje, gdy zwolni on poniżej 50 km/h. Do środka pojazdu dostaje się policjant Jack Traven.
 

 
#20 127 godzin (2010)
Ekranizacja książki Arona Ralstona. Młody alpinista uwięziony w rozpadlinie skalnej zmuszony jest do desperackiej walki o przetrwanie.
(dodam, że głaz przygniata mu rękę... Świetny film oparty na faktach )
  • awatar Sylwia Lisiewicz15: Filmu, nie widziałam, ale oglądał go mój tata i podobał mu się film i poleca - mówi, tylko, że to dla ludzi o mocnych nerwach. :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
#19 Charie i fabryka czekolady (2005)
Ubogi Charlie Bucket znajduje jeden z pięciu złotych biletów, który umożliwia mu zwiedzenie ogromnej fabryki czekolady.
 

 
#18 Uprowdzona (2008)
Bryan, były agent służb specjalnych, rusza do Paryża, by ratować swoją 17-letnią córkę porwaną przez gang handlujący kobietami.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
#17 Jack pogromca olbrzymów (2013)
Alternatywna wersja bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Młody rolnik Jack bierze udział w wyprawie do królestwa olbrzymów, by ocalić porwaną księżniczkę.
 

 
#16 Carie (1976, 2013 - którą wersję wolice? )
Ekranizacja powieści Stephena Kinga. Prześladowana przez rówieśników Carrie odkrywa w sobie paranormalne zdolności
 

 
#15 Alicja w Krainie Czarów (2010)
Dziewiętnastoletnia Alicja wraca do krainy z dzieciństwa, gdzie dowiaduje się, że jej przeznaczeniem jest zdetronizować Królową Kier
 

 
#14 Iluzja (2013)
Agenci FBI i Interpolu śledzą grupę iluzjonistów, którzy podczas przedstawień napadają na banki, a ukradzione pieniądze rozdają publiczności.
 

 
#13 Pojutrze (2004)
Globalny wzrost temperatury doprowadza do osłabienia Prądu Północnoatlantyckiego. Ziemią wstrząsa seria anomalii pogodowych na katastrofalną skalę.

 

 
#12 Igrzyska Śmierci (2012)
W państwie Panem co roku odbywają się Głodowe Igrzyska - walka na śmierć i życie między przedstawicielami dwunastu Dystryktów. Gdy młodsza siostra Katniss zostaje wylosowana do zawodów, dziewczyna bez wahania zajmuje jej miejsce.
 

 
#11 Plan ucieczki (2013)
Ray to specjalista od zabezpieczeń więziennych. W trakcie testowania nowego projektu mężczyzna zostaje pozbawiony kontaktu ze swoją ekipą i zdany na siebie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
#10 Płytki facet (2001)
Hal ocenia kobiety wyłącznie po wyglądzie. Pod wpływem hipnozy mężczyzna zaczyna dostrzegać ich wewnętrzne piękno.
 

 
#9 Lockout (2012)
Na orbitalnej stacji kosmicznej wybucha bunt, zakładniczką staje się córka prezydenta USA. Charyzmatyczny agent Snow wyrusza z misją ratunkową.
 

 
#8 Porwanie (2011)
Nathan odkrywa swoje zdjęcie na stronie internetowej z zaginionymi dziećmi. Próbując odzyskać prawdziwą tożsamość wpada w sam środek spisku.

 

 
#7 Dary Anioła: Miasto Kości (2013)
Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów.
 

 
#6 RED (2010)
Emerytowani agenci specjalni CIA zostają wrobieni w zamach. By się ratować, muszą reaktywować stary zespół.

 

 
#5 Park Jurajski (1993)
W parku ze sklonowanymi dinozaurami, tuż przed oficjalnym otwarciem, dochodzi do awarii zasilania, a przebywający w nim ludzie muszą ratować życie.
 

 
#4 Niemożliwe (2012)
Historia rodziny – Marii, Henry'ego i ich trzech synów – która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku.

 

 
#3 Matrix (1999)
Haker komputerowy Neo dowiaduje się od tajemniczych rebeliantów o tym, że świat, w którym żyje, jest tylko obrazem przesyłanym do jego mózgu przez roboty.
 

 
#2 Resident Evil (2002)
Na terenie tajnego kompleksu badawczego zostaje uwolniony wirus, zamieniający żywe istoty w zombie. Grupa ocalałych stara się wydostać z wrogiego miejsca.
 

 
#1 Cube (1997)
Grupa osób budzi się w pełnym śmiertelnych pułapek sześcianie. Nieznajomi muszą zacząć współpracować ze sobą, by przeżyć.
 

 
Witam na blogu "101 filmów, które warto obejrzeć" . Chcę tylko jeszcze dodać, że niekoniecznie będą tutaj filmy z tła bloga. Piszcie swoje opinie na temat filmów w komentarzach